суббота, 27 сентября 2014 г.

Модуль 11

До цього модуля ми підготувались, щоб продемонструвати Портфоліо, провели оцінювання тренінгу за основним курсом Intel «Навчання для майбутнього», і найприемніше -- отримали сертифікати.
Навчання завершене, ми дізнались багато нового, корисного та цікавого. Тепер, під час подання нової їнформації учням навчання буде проходити, набагато цікавіше та ефективніше.

Модуль 10

Ми обговорили те, як можна використовувати різні техніки постановки запитань; створили презентацію, документ, таблицю, веб-ресурс для того, щоб підтримати навчання, що будується навколо навчальних потреб учнів; створили план впровадження теми; створили документ для фасилітації; обговорили, чому навчилися; визначили наявність усіх складових свого Портфоліо;  знайшли  Інтернет-ресурси з професійного розвитку освітян. 

пятница, 26 сентября 2014 г.

Модуль 9

У цьому модулі ми обговорили створені приклади учнівських робіт та засоби їх оцінювання та, як допомогти їм стати самоспрямованими в навчанні; проаналізували шляхи здійснення диференціації навчання учнів; створили форму оцінювання учнівської самоспрямованості в навчанні; створили інструменти для підсумкового оцінювання; створили навчальні матеріали для успішного навчання різних учнів; внесли зміни в План вивчення теми; критично оцінили, чого ми навчилися; почали планувати інструктивні матеріали для навчального проекту. 

Модуль 8

Вивчати цей модуль було дуже цікаво, під час вивчення ми ділилися прикладами учнівських робіт; обговорювали ідеї з залучення учнів до процесу оцінювання; аналізували те, як вони самі проводять оцінювання; доопрацювали плани оцінювання; створили форми для підсумкового оцінювання; переглянули та оцінили приклади учнівських робіт; внесли зміни до Плану вивчення теми; осмислили те, чому навчилися. Ми вікористовували веб-ресурс Intel «Навчання для майбутнього» оцінювання проектів, програму для перегляду веб-сторінок, програми для роботи з текстами, та для роботі з презентаціями. 

Модуль 7

Під час вивчення модуля 7 ми ділились ідеями про те, як можна використати Інтернет у навчанні учнів; створили та оцінили приклад учнівської презентації, учнівської публікації, вікі-статті та блоґу; внесли зміни до свого Плану вивчення теми; осмислили те, чого ми навчилися; використовували  програми для робити з Інтернетом, програми для роботи з текстами та презентаціями.

Модуль 6

В цьому модуль ми обговорили проблеми безпеки роботи учнів в Інтернеті; запланували, як будеми використовувати Інтернет для співпраці та спілкування при виконанні завдань проектів; переглянули План вивчення теми та внесли до нього зміни. Ми навчилися ефективно використовувати комп’ютерні технології для підтримки та оцінювання процесу навчання учнів.

пятница, 19 сентября 2014 г.

Модуль 5

Під час роботи над модулем 5 ми обговорювали в парах власні презентації щодо представлення ідей проектів та оцінювання навчальних потреб учнів, обговорили у групі, як зробити проекти відповідними вимогам державних освітніх стандартів та навчальних програм;  розглянули та обговорили закони щодо авторських прав та правил правомірного використання робіт в освітніх проектах; створили списки використаних джерел; розглянули, як можна використовувати Інтернет-ресурси в дослідженнях, комунікаціях та співпраці; створили форми оцінювання веб-ресурсів для використання учнями відповідних вікових категорій; переглянули план вивчення теми та внесли до нього відповідні коррективи; запланували, як ми будемо використовувати інструменти Інтернету для співпраці та комунікації в проектах.

Модуль 4

У цьому модулі ми розпочали процес планування вивчення обраної теми з того, що визначили, які саме державні освітні стандарти відповідають цій темі. Виходячи з вимог стандартів та навчальних програм, ми встановили навчальні цілі та важливі поняття обраної теми, від яких сформулювали Основні запитання, що формують зміст проекту. Ми попрактикувалися в формулюванні Основних запитань, пізніше вдосконалили свої запитання. Після дослідження існуючих стратегій з формуючого оцінювання ми склали перший варіант плану оцінювання учнів для наших тем, а потім створили засоби оцінювання.

Модуль 3

Під час ознайомлення з модулем 3 ми обговорили навчальні теми для створення портфоліо, проаналізували вимоги державних освітніх стандартів та навчальних програм, сформували навчальні цілі та основні питання, що сприяють розвитку та навчанню учнів, сформулювали завдання для для виконання досліджень учнів у проектній діяльності, створили текстовий документ із формами,  та електронну таблицю з даними та відповідною діаграмою про результати опитування щодо обраної теми.

четверг, 18 сентября 2014 г.

Модуль 2

В данному розділі ми ознайомились з ознаками навчальних проектів, склали план вивчення теми. Розглянули та виконали пошук в інтернет-ресурсах про методи навчальних проектів. створили публікації.  Нові знання відкривають більше можливостей у поданні навчального матеріалу учням.

среда, 17 сентября 2014 г.

Модуль 1.

Під час вивчення першого модуля я дізналася багато нового -- створення електронної пошти, ведення блогу. Доволі цікаво було ознайомлення з електронніми посібниками та довідниками. Тренінг проходив у теплій, доброзичливій атмосфері. На всі питання, які виникали я отримувала відповідь та допомогу. Особливо сподобалось ознайомлення з прикладами використання блогів у роботі та навчальному процесі.